Pracovní pozice

VEDOUCÍ STŘEDISKA ELEKTRIKÁŘŮ
  • Jednosměnný provoz (pracovní doba od pondělí do pátku- 40 hodin, plný pracovní úvazek)
  • Hlavní pracovní poměr s pracovní smlouvou na dobu určitou na jeden rok, poté změna na
    dobu neurčitou

Náplň práce:

  • řízení a koordinace práce kolektivu elektrikářů
  • zajišťování stavebních elektro materiálů
  • vedení příslušné provozní dokumentace
  • kontrola pracovní síly a kvality provedených prací
  • zajištění a kontrola dodržování předpisů BOZP a PO

Požadujeme:

  • odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou – osvědčení dle Vyhlášky č.50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE)

Nabízíme:

  • zaučení po nástupu do zaměstnání
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • automobil a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování a životní pojištění
  • odborná školení a možnost profesního rozvoje

Kontakt:
Tel. 516 453 555, e-mail: martina.kucharova@stavkom.cz

ZEDNÍK, OBKLADAČ

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • spolehlivost
ELEKTIKÁŘ

Požadujeme:

Informace na telefonu: 516 453 555
nebo e-mail: petr.vyskocil@stavkom.cz